Aktuálně

Med

 

Nabízíme:

Květový med, převážně jarní med z lesa.

Medovicový med, lidově nazývaný tmavý nebo lesní.

Pastový med, lidově nazývaný míchaný nebo šlehaný.

Pastováním zabraňujeme přirozené krystalizaci medu bez jakýchkoliv dalších úprav. Pastování probíhá pouze mechanickou cestou. Veškerý med je balený po 1 kg (přesněji 970 gramů), používáme vždy nové sklenice a víčka. Pod svůj med se nebojíme podepsat, sklenice jsou opatřeny etiketou s uvedením původu medu a datem minimální trvanlivosti. Z hygienických důvodů nebereme použité sklo zpět.

Cena všech druhů medu je 160,- Kč. Pro aktuální nabídku medu nás kontaktujte.

Matky Vigor F1

 

Přijímám objednávky na matky pro rok 2020 Matky F1 jsou rozchované z výběrových inseminovaných matek Vigor, volně pářené. Jsou označené opalitovou evidenční značkou, ke každé přikládám evidenční lístek s uvedením původu. Veškerá veterinární vyšetření jsou samozřejmostí. Možnost jak osobního odběru, tak zaslání poštou na dobírku. Matky jsou k odběru umístěny ve vyjídací klícce s doprovodnými včelami, před zasláním vždy kontaktuji odběratele. Cena matky je 400,- Kč.

 
 
 
 
 
 

Oddělky

 

Oddělky na RM 42×17 cm – Optimal  Vomezeném množství nabízím oddělky rámkové míry Optimal, 42 x 17 cm. Oddělky jsou pěti rámkové, s letošní matkou kmene Vigor, F1. Oddělky dodávám formou přeložení do vlastního úlu nebo možnost zapůjčení přepravního boxu. Veškeré veterinární vyšetření je samozřejmostí, v případě převozu mimo území kraje zajistím veterinární povolení k převozu. Cena za oddělek je 2200,- Kč