Aktuálně

Med

 

Nabízíme:

Květový med, převážně jarní med z lesa.

Medovicový med, lidově nazývaný tmavý nebo lesní.

Pastový med, lidově nazývaný míchaný nebo šlehaný.

Pastováním zabraňujeme přirozené krystalizaci medu bez jakýchkoliv dalších úprav. Pastování probíhá pouze mechanickou cestou. Veškerý med je balený po 1 kg (přesněji 970 gramů), používáme vždy nové sklenice a víčka. Pod svůj med se nebojíme podepsat, sklenice jsou opatřeny etiketou s uvedením původu medu a datem minimální trvanlivosti. Z hygienických důvodů nebereme použité sklo zpět.

Cena květového a medovicového medu je 170,- Kč, cena pastového medu 180,- Kč Pro aktuální nabídku medu nás kontaktujte.

Matky Vigor F1

 

Objednávky pro rok 2022 již nepříjímám
Matky F1 jsou rozchované z výběrových inseminovaných matek Vigor, volně pářené. Matky chovám metodou „chov matek při matce“. Samotné líhnutí probíhá v řízeném inkubátoru, následně matky osazuji do oplodňáčků. Po rozkladení jsou připraveny k zužitkování v oddělcích nebo expedici. Ke každé matce vydávám evidenční lístek s vyznačeným datem líhnutí, rozkladení a původem. Matky jsou označeny opalitovou značkou s číslem, podle kterého jsou evidovány v matrice a zpětně je možné dohledat jejich původ. Samozřejmostí je potvrzení o laboratorním vyšetření nařízené Státní veterinární správou pro daný rok. Cena matky je 500,- Kč.

 

 

 

Oddělky na RM 42×17 cm – Optimal

 

Objednávky pro rok 2022 již nepříjímám V omezeném množství nabízím oddělky rámkové míry Optimal, 42 x 17 cm. Oddělky jsou pěti rámkové, s letošní matkou kmene Vigor, F1. Oddělky dodávám formou přeložení do vlastního úlu nebo možnost zapůjčení přepravního boxu. Veškeré veterinární vyšetření je samozřejmostí, v případě převozu mimo území kraje zajistím veterinární povolení k převozu. Cena za oddělek je 2500,- Kč